Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találom a felvételi...

Hol találom a felvételi azonosító számomat?

Figyelt kérdés
E-felvételizni szeretnék,és kéri ezt az azononsító számot,de nem tudom,hogy hol van.
2011. jan. 26. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oktatási azonosítódra gondolsz?
2011. jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem találod, akkor a középsulid tudni fogja, tőlük kérdezd meg. Én is az iskolatitkárt kérdeztem, mivel én estire jártam, ott nem nagyon foglalkoztak ilyesmivel, mert a legtöbben nem akartak továbbtanulni, de így, hogy kérdeztem, simán meg tudták mondani.
2011. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem,szerintem az oktatási azonosító és a felvételi azonosító nem ugyanaz... vagyis én úgy gondolom. írtam már egy levelet a felviseknek,hogy hol találom ezt a kódot. de a suliban is megkérdezem,köszi(:
2011. jan. 26. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj tényleg nem ugyan az, most nekem is leesett.

Én anno kaptam egy e-mailt a felvi.hu-tól, ilyen szöveggel:


Kedves E-felvételiző!


Üdvözöljük Önt az Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. - OFIK e-felvételi rendszerében.


Az Ön tikki felhasználónévhez tartozó biztonsági kódja a következő:

(xxxxx)


Ezt a kódot kell az e-felvételi felület felugró ablakában a Biztonsági kód mezőbe karakterhelyesen beírnia: ügyeljen a kis és nagy betűk különbségére és szóközt ne használjon!


A biztonsági kódot érdemes megőriznie vagy megjegyeznie, mivel minden bejelentkezéskor szüksége lesz rá. Abban az esetben, ha esetleg elfelejtette ezt a kódot, akkor az Elfelejtettem a biztonsági kódomat linkre kattintva kérhet egy újat.


Egyúttal tájékoztatjuk, hogy az Ön jelentkezését az alábbi felvételi azonosító számmal vettük nyilvántartásba rendszerünkben: (xxxxxxxxxxxx)

A felvételi azonosító szám a felvételizők pontos azonosításra szolgál, bármilyen későbbi adategyeztetés, javítás, módosítás, vagy egyéb ügyintézés során szüksége lehet rá. A felvételi azonosító számát egyébként a felület fejlécében folyamatosan láthatja.


Javasoljuk, hogy az e-felvételi használata során olvassa el a kezdőlapon található információkat, illetve az űrlapokon található Súgóból elérhető részletes tudnivalókat.


Üdvözlettel:

Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. - OFIK


Ha e-felvételivel jelentkeztél, akkor az e-mailjeid között keresd meg amit kiküldtek (én ezt tavaly januárban kaptam, szóval gondolom idén is már kiküldték), ha pedig postai úton jelentkeztél, akkor biztos kaptál, vagy fogsz kapni egy levelet, és abban lesz benne valahol (tavaly előtt postai úton jelentkeztem és a levélben volt a szám, valahol a fejlécen talán).

2011. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!