Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mekkora a lányok aránya a...

Mekkora a lányok aránya a ZMNE-KHK büntetés-végrehajtási nevelő szakon? Véleményetek a szakról?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és szeretnék itt tovább tanulni. Mi a véleményetek erről a szakról? Jár ide valaki?


Köszönöm


2011. jan. 26. 18:44
 1/5 anonim válasza:

Szia!

1. vagyok, úgyhogy még kérdéses hányan maradunk. Közeleg a vizsgaidőszak:)Én lány vagyok, és (ez nem pontos adat,de így hirtelen kb.) a csoportunk 1/4-e,1/3-a lány. Amin én meglepődtem,de örülök neki. Sok sikert!

2011. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi a véleményed a szakról? :)
2011. ápr. 15. 18:48
 3/5 anonim válasza:

Hát azt még nem tudom, később hogyan és hol fogok elhelyezkedni ezzel a képesítéssel(ha sikerül:P). De maga a szak tetszik. Az első félévben a tárgyak egy része "alapozás", tehát nem annyira izgalmas(mondjuk alkotmányjogon nem fogod lerágni a körmeidet:)). A második féléves tantárgyakat már jobban szeretem. ugyanakkor ebben a félévben jobban fel van adva a lecke.

A tanárok szimpatikusak (...ezt privátba részletezném inkább...), a vizsgák nem könnyűek, a többség,de teljesíthető. A csoporttársak segítőkészek, amennyit a 2. évfolyamból láttam ott is. Ha érdekel a szakirány, élvezni fogod,akkor is ha vizsgaidőszak tájékán néha a falhoz csapdosod a könyveidet:)

2011. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jogon végzek idén, szóval az Alkotmányjog tudom milyen és remélem átveszik, hogy ne kelljen újra neki futnom. :)

Írnál privit?

Bocs hogy csak most írok, de eddig nem voltam itthon. :S

2011. ápr. 27. 12:59
 5/5 anonim válasza:
büntetés-végrehajtási szakra csak a kötelezően megadott érettségi tantárgyakkal (magyar + töri) lehet pontot számítani? vagy ahogy a jelentkezőnek kedvezőbb? ( év végi jegyek + érettségi)? mindegy csak meglegyen a 240 pont?
2012. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!