Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógypedagógusként dolgozik...

Gyógypedagógusként dolgozik valaki? Milyen? Megéri? Logopédus szeretnék lenni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én annak készülök, a suli (Bárczi) nagyon jó.
2011. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hol tanulsz?Nehéz?Mesélj légyszi.
2011. jan. 27. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
a Bárczin tanulok (ELTE). logopédus képzés csak itt folyik. én nagyon szeretem, jó a légkör, érdekes, hasznos dolgokat tanulunk. nem könnyű, de csinálható. ha kérdésed van, írj! :)
2011. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is logopédus szeretnék lenni a Kaposvári egyetemen.csak nem tudom megérné e a későbbiekben?El tudnék vele helyezkedni?Kb mennyit keres azt nem tudod?Köszi a választ.:)
2011. jan. 28. 07:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem keres sokat, de a logopédus keres a legtöbbet az összes gyógypedagógus-ág közül.


A Kaposvári Egyetemről nem sok jót hallottam, szerintem érdemes az ELTE-n végezni, mert itt már munkád is lesz - rendszeresen kapnak munkaajánlatokat már a hallgatók is, nemcsak a végzettek.

2011. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék az ELTE-re menni mert az már túl messze lenne.Azért köszi a válaszokat.
2011. jan. 28. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!