Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 6+1 féléves, gazdasági képzés...

6+1 féléves, gazdasági képzés esetén a végbizonyítványt a 7. félév végén (a gyakorlat után), vagy a 6. félév végén kapnám meg?

Figyelt kérdés

párhuzamos képzés szempontjából lenne ennek jelentősége, sok-sok 100000 Ft múlik ezen...mivel ha jól tudom, addig maradhatok mind két szakon államilag támogatott, ameddig végbizonyítványt nem szereztem az egyik szakon. Mondjuk én már olyat is olvastam, hogy amit előbb leírtam a záróvizsga megszerzéséig érvényes, amit ha jól tudom a 6. félévben tesznek.

Hogy is van ez akkor?

légyszi, aki tudja, írja meg nekem ezt pontosan, mert most nagyon zavaros, és gyorsan kéne döntenem


2011. febr. 2. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyakorlat után. Az is a diploma feltétele.
2011. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem addig maradhatsz államin mindkettőn, amíg el nem fogynak az állami féléveid.. amiből van összesen 12.


Nekem pl már van diplomám, de azt költségtérítésen csináltam... most meg államin tanulok.


De szerintem a legpontosabb választ a TO-n kaphatsz.

2011. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

második vagyok...

[link]

2011. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek!

Én úgy tudom, hogy vagy addig maradhatsz államilag támogatott, amíg el nem fogy a 12 állami féléved (ez esetemben a 6+1 illetve a 7+1 féléves szak elvégzése után sem áll fent), vagy addig amíg meg nem kapod a végbizonyítványt.

2011. febr. 2. 19:18
 5/5 A kérdező kommentje:
érdekes a cikk, köszi, én is pont most találtam meg egyébként.:)
2011. febr. 2. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!