Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A mai világban minek érdemes...

A mai világban minek érdemes tanulni egy lánynak? Vagy ezek közül a két terv közül melyiket válasszam, melyikkel járok jobban?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy a terveim között szerepel hgoy külföldre szeretnék kiköltözni mind1 hova csak innen el a legjobban SPanyolba szeretnék vagy Angliába.

de nem tudom mit tanuljak hogy ott mivel tudnék elhelyezkedni..

félek egyedül kimenni is szval végképp tanácstalan vagyok..

azt tudom hogy ha itt maradok akkor csődbe megyek ha nem is hónapról hónapra kell élni

most rendvédelmi szakon vagyok gondoltam ha nem jön össze a kiköltözés még a rendőrök jól keresnek..

igaz a tanár szakma áll hozzám a legközelebb de nem tudom annak lenne e értelme..

gondolom angol nyelvet kell tanulnom mint állat

de mégis mit vagy vm tippet tudnátok adni lécci !?


2011. febr. 5. 11:30
 1/5 anonim válasza:

Már bocs,de ezt honnan vetted,hogy a rendőrök jól keresnek?

Nagyon el vagy tévedve.

2011. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát 200.000-at biztos megkapnak..

és többet is ha régebb óta dolgoznak arról nem is beszélve hogy milyen hamar nyugdíjba mehetnék és

albérletet is biztosítanak amit fellehet vásárolni 50%-os árengedménnyel..

2011. febr. 5. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek a nyelvek, akkor lehetnél például idegenvezető, vagy utazásszervező (akár külföldön is)
2011. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

idegenvezető nagyon sok van (én is annak készülök) 3 emelt szinten beszélt nyelvnél ha kevesebb van felesleges megpróbálni,elhelyezkedési esély 0.

utazás szervezői munka nem rossz,könnyen elvégezhető egy tanfolyam is,de sajna ez az iparág is telített,de melyik nem mondjuk :)

2011. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

a szépségipar telített (fodrász, kozmetikus műkörömös) van belőlük 5 méterenként plusz akii nem dolgozik a szakmájában

turizmus, talán azzal tudsz külföldön esetleg vagy valami mérnök szak, műszaki terület. ha tudsz tanulni megéri, a műszaki ter a legjobb

(én is azt kezdtem 2 éve (BME) szerintem ebben van csak ráció

2011. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!