Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha hitelesítő adatlapot...

Ha hitelesítő adatlapot küldöm be azt február 15-ig kell vagy 23-g? Mert mindenki mást mond

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

HA efelvételire gondolsz, akkor ott csak az online hitelesítést kell elindítani február 15.ig, aztán kinyomtatod az adatlapot és azt még február 23.ig feladhatod. A lényeg hogy efelvételin felül lásd a "hitelesítés folyamatban" kiirást zöld szinnel..

HA hagyományos, papíralapún jelentkezel akkor azt febrúár 15. kell...

2011. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
e- felvételire gondoltam..köszi
2011. febr. 11. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Lelehet pontozni, de nem értem, minden szépen le van írva az e-felvételinél, hogy meddig kell elküldeni, stb... simán csak el kéne olvasni... és ez nem az első hasonló jellegű kérdés, milyen emberek fognak bekerülni fősulira?
2011. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sok odavaló mellett sajnos sok tehetetlen is. Egyeseknek igazi megmérettetés, mert még egy levelet sem címeztek meg életükben, csekkfeladásról nem is beszélve.
2011. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mitkell bántani szegényt?

azt sem tudod hogy mire jelentkezik... lehet valami felsőfokú képzés, vagy zenésznek vagy az isten tudja minek, ahova 0 gyakorlati érzék kell...

és különben is, ez az oldal azért van, hogy ha valami nem tiszta, akkor megkérdezze... én nem sajnáltam azt a 3 percet, leírtam neki... ő megnyugodott.PONT.

2011. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mit izéltek.

Nyilván félnek, hogy elszúrnak valamit. Tavaly én is átolvastam mindent, mégis feltettem egy-két kérdést, mert nagyon féltem, hogy elrontok valamit.

Egyébként meg nem bújtam naponta 10x az oldalt, fogalmam sem volt, hogy az előző 1 hétben hány hasonló kérdés volt, mivel a kereső nem adta ki.

2011. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!