Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orosháza közelében van jó...

Orosháza közelében van jó köpésiskola?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es Orosházán a Táncsicsban, de nem szeretem az osztályomat. 22-en vagyunk, és klikkekbe vannak az emberek. Engem elég sokan piszkálnak, és már elegem van belőle.

Át szeretnék menni egy másik iskolába, de nem tudom, hogy hogy keressek rá neten. Félévkor 2,6 lett az átlagom de elég sokat rontottam tavaly évvége óta. Akkor voltam 3,3. Egyszerűen kín szenvedés nekem ebbe az osztályba. Másik osztályba se akarok átmenni, mert akkor is néha összefutnék valamelyik osztálytársammal.

Nekem abbol áll egy iskolanapom, hogy bemegyek, leülök a helyemre, és bámulok ki a fejemböl. Órán írok, szünetbe megint bámulok ki a fejemböl. És így tovább. Van egy "barátnőm" de már belőle is kezd elegem lenni. Nem is tudok neki elmondani mindent, meg valahogy elegem is van belőle néha már.

Még 3 és fél évet nem fogok kibírni ezzel az osztállyal.

Koleszos nem szeretnék lenni, így köznyező városba kéne valami suli.

Tudtok ajánlani valamit?


2011. febr. 12. 16:10
 1/4 A kérdező kommentje:
elírtam, középiskola
2011. febr. 12. 16:11
 2/4 anonim válasza:
A Harruckern János nem jó?Orosoházán van,meg nem olyan erős suli.
2011. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én mennék oda szivesen, mert ott ismerek pár embert, de anyu nem enged oda. pedig barátnőm exével egész jóba vagyok, és ő is oda jár.
2011. febr. 17. 22:00
 4/4 anonim válasza:
Ott van még az evangélikus gimi. Én 12 évet húztam le ott és túléltem.
2011. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!