Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kőműves szakmunkás bizonyítván...

Kőműves szakmunkás bizonyítvánnyal, érettségi nélkül tovább lehet tanulni? Ha igen, akkor hol, milyen szakirányban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Főiskolán/egyetemen biztos nem, mert ott az érettségi alapján rangsorolnak. Tanfolyamoknál meg a legtöbbhez szintén kell érettségi, de biztos lehet olyat találni amihez nem kell.
2011. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sajnos egy-két OKJ-s szakmán kívül mindenhova kell az érettségi. Ha az megvan akkor lehet a legtöbb OKJ-s képzésre menni, illetve egyetemekre, főiskolákra.

Ha nincs érettségid ajánlom menj el estire (két év alatt megvan), utána pedig valami OKJ-sre (egy-két év). Persze ha van valami egyetemi képzés ami tetszene azt is érdemes megpróbálni, de oda neccesebb a bejutás. De nem szabad feladni!;)

2011. febr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én úgy tudom 10. osztályt kell végezned hogy a lgtöbb okj képzésre jelentkezhess..

egyetem,fősuli,még a felnőttképzések is kilőve...

viszont le tudsz érettségizni felnőttként is,2 évet szánj rá és sok tanulás..:)

2011. febr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell az érettségi
2018. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!