Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova felvételizetetek idén...

Hova felvételizetetek idén Debrecenben?

Figyelt kérdés

kort és nemet is légyszi és ha tanultál már felsőoktatásban, vagy van OKJ-s bizid, azt is!


Köszi!


2011. febr. 16. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Most a TTK-ra és a GVK-ra jelentkeztem, de első helyen a NYF-ra levelezőn.Tanultam már egyetemen, DB-ben az MK-n műszaki menedzser szakon.22/L Te?
2011. febr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én orosz szakra jelentkeztem
2011. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én pénzügy-számvitelre 1. helyen, igazgatásszervező a 2., a 3. pedig pénzügyi szakügyintéző -ez OKJ-s. Valószínűleg ez lesz, mert a többin elég magas a pont.

Egyébként biosz szakos voltam eddig- meg angol minor.

2011. febr. 17. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
második vagyok,egyébként én is járok 2 éves okj-ra,de most vagyok elsős,de gondoltam jelentkezek.Am az ELTÉt jelöltem első helyen,de hát oda iszonyat magas a ponthatár.
2011. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

LÁSD-----


Felsőoktatási felvételi tájékoztató a szeptemberben induló képzésekről!

2011. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves menyét!

ebből nem tudom meg, hogy Te hova jelentkeztél...

2011. márc. 4. 15:32
 7/7 anonim válasza:
Igen már látom, kissé félreértettem a kérdést.Én nem Debrecenbe felvételiztem anno.
2011. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!