Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elrontottad a jelentkezésed...

Ha elrontottad a jelentkezésedet, de már lezárult a vizsgaidőszak, akkor mit lehet tenni? Lehet még valamit, vagy mostmár senki nem tud változtatni rajta? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy szakra, ahova alkalmassági kell, de csak most, 15-e után néztem meg, hogy nem orvosi alkalmassági, hanem rajzolós, amit én nem tudok. Esélyem nincs átmenni, sem felkészülni rá. Hol tudnék ezen még változtatni? Lehet még egyáltalán? Vagy törődjek bele, hogy jövőre újra kell jelentkeznem?


Légyszi minél több választ!


2011. febr. 17. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress vmi infóvonalat a felvin. De nem hiszem hogy sok mindent tudnak vele kezdeni. Új helyet szinte biztos, hogy nem jelölhetsz meg.
2011. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
mennyit jeloltél be ? más szakot nem jeloltél? mert a sorrendmodosítás még lehetséges x ideig. és ha neten jelentkeztél, még megváltoztathatod, és a hitelesítő adatlapot 23. ig lehet bekuldeni. melyik ez a szak egyébként?
2011. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A sorrendmódosításon kívül nincs más lehetőséged módosítani. 2 (kettő) hónapod volt rá, hogy regisztrálj. Ezért nem kell az utolsó pillanatokra hagyni.
2011. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!