Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ZMNE egy levelező szakán hogy...

ZMNE egy levelező szakán hogy működik az oktatás? Havonta hány napot kell az iskolában tölteni? és ezek milyen napok szoktak lenni, hétköznap ill. hétvége?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 22:13
 1/2 anonim válasza:
Már pontosan nem emlékszem, mert régen jártam, de valahogy úgy volt, hogy egy félévben 2*x hetet kellett járni. Az hogy x hány hét volt nem tudom biztosna. 3, 4 vagy 5 talán. Hétfőtől péntekig tart egy hét. Hétvégén nincs oktatás.
2009. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Annak ellenére, hogy levelező szak, amire azért jelentkezik az ember, mert mellette dolgozik, az órákat délelőttre rakják, ráadásul 4-5 napra szétszórva.

Én is oda jártam 1 félévet, amíg az órák délután voltak. A második félévre pedig mindent átraktak délelőttre, így kénytelen voltam másik sulit keresni.

2009. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!