Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamos mérnök szeretnék...

Villamos mérnök szeretnék lenni. Melyik iskolát javasoljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Villamos mérnök szeretnék lenni. Melyik iskolát javasoljátok?

Jászberényi vagyok, úgyhogy ne legyen annyira messze, ha lehet.

Nem vagyok stréber, tehát a BME kilőve.

Debreceni Egyetem milyen? Vagy Miskolc?


2011. febr. 23. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért függ össze a stréberség a BME-vel. Döntsd el, hogy tudás kell vagy csak papír. Ha tudás, akkor BME, ha csak a papír, akkor meg tökmindegy... Így is van egy csomó diplomás ember, aki szart se ért ahhoz, amiről papírja van, minek kell még egy?
2011. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenkeppen nem akarsz a BME-re vagy a dunantulra menni, akkor szerintem inkabb celozd meg az Obudai egyetemet. De a bme-re valo bejutashoz sem kell strebernek lenni, hiszen ott is csak 370 volt a ponthatar tavaly. Mas kerdes hogy nem konnyu bent maradni, de az ottani diploma meg is van becsulve, es szerintem megeri azt a par ev szenvedest.
2011. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Esküszöm, ha a BME megszűnne az világegyetem magába roskadna.
2011. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha stréber vagy, ha nem, a BME-n szerzett diploma egészen biztosan érni fog valamit, míg a máshol, szerzett egyáltalán nem biztos... Bekerülni nem nehéz, bent maradni annál inkább, de természetesen nem lehetetlen.
2011. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Debreceni Egyetem-en milyen az oktatás?
2011. febr. 23. 18:22
 6/11 anonim ***** válasza:

debreceni villany? egyik ismerősom ott volt most elsőéves, de kórházba került és kihagyott vagy 3hetet és így is meglett neki minden tárgya, nah ennyire nehéz...


BME-n ha kihagysz 2 hetet, akkor már szinte esélytelen behozni a lemaradást...

2011. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Persze mert a BME-n nem emberek, hanem félistenek tanulnak. A BMEEEEEEEEE a világ közepe!
2011. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
a BME-t szidni szinte divat, úgy érzem, olyan mint a Corvinust szidni, hogy szar, de mégis az ország két legjobb egyeteméről beszélünk...
2011. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg a BME a legjobb és nem értem miért gondolod,hogy strébernek kell lenni. A debrecenit felejtsd el , mert komolytalan , akkor inkább a miskolci , ide sokkal könnyebb bekerülni(mint a BME-re) , de bennmaradni itt sem olyan egyszerű (azt hiszem 300 diákból kb.olyan 40 végez időben) a BME után szerintem Miskolcon a 2. legjobb a villamosmérnöki képzés. Jah és szóba jöhet még az Óbudai Egyetem , de az nem nagyon ismerem..
2011. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 b zs válasza:
Nah akkor én most megcáfolom azt hogy Debrecenben rossz a villamosmérnök képzés. Először is kezdjük ott, hogy egyik egyetem nem fikázza le a másikat! Tartsuk meg a tiszteletet. Én Debrecenben tanulok villamosmérnöknek és kihangsúlyozom, hogy ez nem a műszaki karon van! Mi az MTA
2012. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!