Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Filmes szakma, továbbtanulási...

Filmes szakma, továbbtanulási lehetőség?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a filmes szakma, a rendezés, a forgatókönyv írás... Ám elég nehéz bejutni is arra az egyetemre, utána főként elhelyezkedni... Vagyis kb. minden a kapcsolatokon múlik. És a magyar filmes ipar eléggé korlátozott, egyre kevesebb jó szinész is van. Tehát talán Amerikában több esélyem lehetne? Hova kell tovább tanulni? ÉS mégis, szerintetek mit csináljak?
2011. febr. 25. 21:47
 1/3 anonim válasza:
Középiskolát/Gimit vagy fősulit/egyetemet keresel. Mert ha középiskolát Kaposváron tudok egy gimit a Toldit. De nem tudom hol laksz, és hogy milyen messze van tőled Kaposvár. De viszont a Fősulikról gőzöm sincs.
2011. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én voltam az 1. válaszoló és a Toldiban dráma tagozat van, és abból a színészi pályára térsz
2011. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Főiskola tekintetében a BKF-et tudom ajánlani, náluk van kameraman képzés, illetve mozgóképkultúra és médiaismeret szak is többek között. Ezek 3 éves, diplomát adó alapképzések, nézd meg a honlapjukat:

[link]

2011. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!