Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van tehetsegem a rajzolashoz...

Van tehetsegem a rajzolashoz es ebben latom a jövöm. Milyen iskolat tudok elvegezni es milyen munkaterületeken tudok elhelyezkedni ezzel?

Figyelt kérdés
Az iparmüveszeti föiskolaban nem merek gondolkozni,mert nehez bejutni.Van erettsegim,tehat egy okj-s kepzesem gondolkodtam,de talaltam olcsobb kurzusokat is,amiket müveszek tartanak,ahol segitenek kialakitani a szakmai tudast a tehetseg melle.Ha el is vegeznem az iskolat,nem tudom milyen eselyeim lennenek palyakezdőkent,es hol,milyen szakmakban lenne lehetősegem elhelyezkedni.Teljesen atlathatatlan a dolog meg nekem,pedig probaltam utanna nezni,de erzem, hogy ez nem minden es sokkal kihasznalhatobb ez a szakma,mint amilyennek olvastam.Tehat kerlek titeket segitsetek nekem.
2011. márc. 2. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jol vagy meg matek es fizikabol es tuti munkat szeretnel, akkor menjel el epiteszmernoki szakra. Vagy meg estleg ipari termek es formatervezo mernokire, amirol tobb info itt: [link]

Ha valoban csak valami okj-kepzest akarsz elvegezni, akkor itt van az osszes okj kepzes szakmacsoport szerint felosztva: [link]

A fizetesekrol, elhelyezkedesi lehetosegekrol, statisztikakrol pedig itt lehet keresgelni: [link]

2011. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sokat segitettel!
2011. márc. 3. 00:01
 3/3 zuzana válasza:

A felkészüléssel kapcsolatban tudok ajánlani egy jó rajzkört, ahol a design alapjait is elsajátíthatod, nagyon jó tanár vezeti. Nem nagyon olcsó, de fantasztikusan hatékony és intenzív. Mindenkivel külön foglalkozik a saját szintjén, nincs elvesztegetett idő. Szentendre, Napórás ház.

Szerda- péntek 5 órától 06 20 5424459

2012. okt. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!