Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A fogászati, - vagy a gyógysze...

A fogászati, - vagy a gyógyszertári asszisztens tanfolyamot/ képzést könyebb elvégezni? Melyikbe könyebb elhelyezkedni vidéken?

Figyelt kérdés

mindkettő 2 éves és nagyon vacillálok hogy melyiket válasszam mert mindekettő érdekel,de kevés időm lesz sztem tanulni baba mellett.

gyógyszertárinál sok a kémia, mert azt nem szeretem?!:(


2009. febr. 18. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél sok kémia van, de főleg a gyógyszertárinál. Azért megtanulható. Fontos még az anatómia, élettan is. Na és persze hatástan, technológia, gyógynövényismeret, latin orrvérzésig. Elhelyezkedni fogászatiként nem tudom, hogy lehet, gyógyszertáriként lehet esély abból kiindulva, hogy folyamatosan nyílnak az új gyógyszertárak.
2009. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet már lényegtelen ez a dolog, mert ahogy nézem több mint egy éve írtad ezt a kérdést :) Szóval, nem csak 2 éves fogászati assz. képzés létezik, hanem van 10 hónapos is, ami 250 e ft is lehet, nemcsak fél millió. Ezen vagyok, ezért írtam.
2010. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik megye?
2016. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon drága mindkettő
2016. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!