Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egyetemi passziváltatás...

Az egyetemi passziváltatás tényleg meg fog szünni és ha igen mikortól?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárunk azt mondta,hogy nekünk (jövőre fogunk érettségizni) már nem lehetlesz halasztani. Pedig ha engem felvesznek én is szeretném rögtön az első évet elhalasztani , mert még meg akarom csinálni a technikusi képzést is.
2011. márc. 7. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam, de sok helyen az eslő félévben nem lehet halasztani. Ha már most tudod, hogy előtte még máshová akarsz járni, jelentkezz egy évvel később!
2011. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem , csak beadtam volna már jövőre is akár..
2011. márc. 7. 18:24
 3/3 anonim válasza:
Figyel annyira találgatnak mostanában a felsőoktatásban hogy semmi sem biztos, de jól néz körül hogy hova adod be a jelentkezésedet. Mindent kérdez meg a kiszemelt sulikról, vagy a suli tanulmányi osztályán is érdeklődj.(honlapján keres rá)
2011. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!