Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alkalmazott grafikusok! Ti...

Alkalmazott grafikusok! Ti hol tanultatok? Hogyan és milyen eszközöket használ (ta) tok?

Figyelt kérdés

grafikusnak tanulok, és szeretnék tudni mindent erről a szakirányról. rendesen megakarom tanulni, hogy sok és több felkérésem legyen.

6 hónapja szagoltam bele egy suliban, és sok mindennel nem vagyok tisztában. pl illustratorm ps (cs2-3-4), in-design, programok közül melyikkel fogok többet dolgozni? gondolom függ pár dologtól, de érdekel, hogy mégis melyikt érdemes először kiismerni és belevágni(?)


2011. márc. 16. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ezek képzőművészetit végeztek legalábbis a komolyabbak biztosan és nem csak programokon jók, hanem szabad kézzel is.
2011. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szal ha te komoly grafikus akarsz lenni és elismert akkor valahol itt kezd el a tanulást.


[link]

2011. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A rajzban minden arányt és sperspektívát jól kell tudnod rajzolni.

Kell tudnod a Adobe photoshopot /Illustrator/InDesign programokat.

Ismerned kell elég jól a tipográfiát és az anyagokat(pl.milyen papíra lenne jó az adott dolog nyomtatása?)

Én Sopronban tanulok.

2012. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!