Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sima biológus diplomával hova...

Sima biológus diplomával hova lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Esetleg van valakinek vagy lesz valakinek közületek biológus végzettsége? Mit csináltok vele? Esetleg továbbtanultok?
2011. márc. 20. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
én most készülök oda, úgyhogy én kíváncsi vagyok.
2011. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

00:02 Ha azt sem tudod mit lehet vele kezdeni, hogy-hogy oda készülsz?? Nem az lenne ésszerű, előbb kitalálod mivel akarsz foglalkozni, utána keresed hol tudsz olyat tanulni ami ahhoz szükséges?


Egyébként: [link] Olvasgasd.

2011. márc. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Ezeket mind tudom, utána olvastam, de személyesen még nem hallottam véleményt biológustól, csak így innen-onnan. Ezért írtam ide, hogy megjelöljem a kérdést. Amúgy meg minek velem foglalkozol, inkább válaszolnál a kérdésre..
2011. márc. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megegended én is csak más velemenyet idezem, valahol olvastam hogy ha laborban dolgozo elege unalmas.

Viszont nagyon sok ösztöndij pályázat van aranylag a PhD képzésekre interdisc. szakokra / biokemia,biogenetika,stb/

külföldön.Lehet pont azert mert vonzoba akarjak teni a szakmát.Most is kb 90 ösztöndij pályázat van EU.

2011. márc. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!