Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes biztonsági őr tanfolya...

Érdemes biztonsági őr tanfolyamra mennem?

Figyelt kérdés

Januártól munkanélküli lettem, és ahogy nézegetem az álláslehetőségeket, abból van a legtöbb.

Fogalmam sincs, hogy jó lenne-e.


2009. febr. 24. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az exparom elvegezte , de akkor amikor meg nem egyeves volt . O egy percet sem dolgozott kesobb benne. Talan nem veletlenul. Kegyetlen egy szakma, nem veletlenul van annyi hely, de athidalo megoldasnak esetleg jo lehet.

300-500 ft koruli orabert kapsz , napi 10-12 orat allhatsz , ha dohanyzol peh , mert alig engednek ki , meg akar wc-re is. Total kihasznalas, de melyik munkahelyen nem ezt csinaljak, csak esetleg nem ilyen feltunoen.

Ha gondolod probald meg , de a helyedben elbeszelgetnek egy ket emberrel aki ezt csinalja pl. egy aruhazban. Na o biztosan elmondja neked a velemenyet a munkarol ! :)

2009. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én is rátartással vagyok. De egyszerűen semmi lehetőség, már közel 40 helyre beadtam az önéletrajzot, de semmi. Még elmehetek munkanélkülire, de ezalatt át kell magam képeztetnem, hogy dolgozni tudjak.
2009. febr. 24. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!