Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki mit tud az Euro - Oktaéder...

Ki mit tud az Euro - Oktaéder nevű Békéscsabai iskoláról?

Figyelt kérdés
Milyen szakok vannak? Milyen színvonalú az oktatás? Tandíjat kell e fizetni?
2011. márc. 23. 13:40
 1/1 anonim válasza:

A szakokról: többféle szakot hirdetnek a neten/szórólapokon, de azokból csak 3 működik -> banki sz.ügyintéző (2 éves), logisztikai ügyintéző( 2 éves), kereskedelmi ügyintéző (1 éves). Amúgy én bankos vagyok, pénzügyi szakügyintézőre jelentkeztem, első évben a bankosokkal van együtt, majd 2. évtől külön válik a banki és a pénzügyi, DE ez csak akkor válik külön ha megvan mindkét csoport létszáma, ha nincs akkor a nagyobb létszámú csoport lesz 2. évtől. Így jártam én is, úgyhogy most már bankos vagyok.. :)

Az oktatás színvonala változó, nem ismerem mindegyik tanárt, hááát vannak jobb-rosszabb tanárok is. Mint mindenhol. :D

A tandíj, érdekes kérdés.... én úgy jártam mielőtt beiratkoztam, hogy felhívtam őket (hogy érdeklődjek), akkor azt mondták nincs tandíj. Majd szeptember 1.-jén mindenkivel közölték, hogy félévente 8000 Ft ALAPÍTVÁNY DÍJAT kell fizetni. (végül is tandíj nincs, alapítvány díj van!!!!) De ha belegondolsz ez nem akkora összeg, mint pl. az ILS-ben.

Az biztos, hogy annyira nem vészes, elvégezhető.

Nekem kimondottan nincs vele bajom, és ráadásul még az osztályközösség is nagyon jó!!!!!! :)

Remélem tudtam segíteni és ha van még kérdésed, kérdezz nyugodtan!!

2011. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!