Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy írjak gyúrásról kiselőadást?

Hogy írjak gyúrásról kiselőadást?

Figyelt kérdés

a gyúrásról kellene 10 perces kiselőadás nyelvtanra

készíthetek hozzá prezentációt

hogy kezdjem el és a mentete?


Írhatnátok más témát is, mert nekem ninncs ötletem.. de sztem nemrossz ez a téma


2011. márc. 23. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezd avval, hogy miért esztétikus egy szépen kigyúrt test.
2011. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

miért?:D

még vmit...

2011. márc. 23. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:

laikusként amilyen témák érdekesek lehetnek: miért terjedt el mostanában a gyúrás, mióta ilyen népszerű, hogyan szoktak emberek elkezdeni gyúrni, honnan veszik a szükséges információkat (pl. itt mindenhol a bodybuilder.hu-ra láttam, hogy hivatkoznak), néhány ilyen alap információ felsorolása, ami amolyan alapigazságnak számít a gyúrásban, a táplálékkiegészítők és hasonlók, mennyibe kerül egy hónapban a gyúrás (terembérlettel, kajával, táplálékkiegészítőkkel), milyen amatőr ill. profi versenyek vannak, mennyire profi sport ez (mennyi pénz van benne, ha már menő vagy).


Én pl. laikusként ilyen dolgokra tudnék gondolni, amik esetleg érdekelnének.

2011. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyúrásról elég sokmindent el lehet mondani. Költői kérdés: miért ezt választottad, ha ötleted sincs?

Beszélhetsz különböző edzéstervekről, az energia és a fehérjék megfelelő beviteléről, a szünet fontosságáról, mi van, ha túlzásba viszi az ember, stb.

Azt is elmondhatod, hogy akár feszültségoldó, feszültséglevezető hatása is van.

Mi van akkor, ha valaki túlzásba viszi, mennyire ronda, esztétikátlan (prezentációban tehetsz be erről képet), arról is, hogy milyen egy szépen kidolgozott test, miért esztétikus, szép kerek formák, kockahas, ami vonzza a női tekintetet, beszélhetsz az ideálokról (a görög szobrokon is kiművelt testeket ábrázolnak), és még lehetne sorolni...

2011. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. márc. 23. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!