Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen szakmát...

Szerintetek milyen szakmát válasszak (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

14/L vagyok,és el szeretném dönteni,hogy milyen szakmát válasszak.Totál gőzöm sincs hogy mi legyek,de nem akarok ügyvéd bankár vagy ilyesmi lenni.Valami olyan munkát szeretnék ami azért rendesen fizetős de nem az a cél hanem hogy élvezzem.Egyébként az osztályból én vagyok a legjobban sportoló lány sokak szerint,és szeretek is sportolni.Matekból mindig szinte kitűnő vagyok és vannak helyezéseim is.a magyart azt utálom,az info meg a számítógép se érdekel,és angolból 4-5 ös vagyok,de nem bírok beszélni angolul.Érdekel a fizika,a kémia is.Szívesen lennék valami különleges dolgozó,pl tengerbiológus,háztervező,tengerkutató,.Ja,és nem is mondtam hogy imádom a természetet,és nagyon jól tudok rajzolni,jó vagyok kézműves dolgokban pl:festés,rajzolás,szeretek origamizni,gyöngyöt fűzni.

Tehát szívesen várom a kommenteket!


2011. márc. 27. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel jó vagy matekból, fizikából és kémiából is válassz egy gimit. Érettségizz le! És utána gondolkozz el, hogy milyen egyetem lenne a neked való... Valami reál szakra gondolok. Örülj neki, hogy jól megy a matek és a többi reál tantárgy! Az ilyen emberek sokra viszik/vihetik!:) Nekem a humán dolgokhoz van tehetségem, imádom az irodalmat, törit és a nyelvtant is. Nem is tudok megélni rendesen.. kínlódom az érettségivel is a matek miatt:(... (sajnos) De előtted ott a sok lehetőség! Ilyen fiatalon még tanulj és élvezd az életet!:) Sok sikert!:)
2011. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól mondja az előző válaszoló, örülj neki, hogy ilyen jó vagy reálból. Én sík hülye vagyok matekból sajnos, diszkalkuliám van és ez ki is hat a tovább tanulásomra, semmilyen értelmes szakra nem mehetek egyetemre.


Érettségizz le valami jó nevű gimiben, aztán irány valamelyik egyetem, addig még van időd átgondolni, hogy mi szeretnél lenni, én még 20 évesen sem tudom :) Mindenesetre ha matekból jó vagy akkor rengeteg lehetőséged lesz, nagyon jó elhelyezkedési lehetőségekkel és nagyon jó fizetésekkel, ha lediplomázol!

Sok szerencsét :)

2011. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat

már gimibe járok ilyen hatosztályosba

ez egy jó gimi amúgy

2011. márc. 29. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!