Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik szakma a...

Szerintetek melyik szakma a legkeresettebb?

Figyelt kérdés
Bocsi, tudom hogy nem ebbe a kategóriába tartozik, de itt nézelődnek a legtöbben. Szeretnék leírni pár szakmát és szeretném ha írnátok ezekről néhány dolgot. Ilyenekre gondolok, hogy szerintetek miért jó az egyik és miért a másik? Melyikkel lehet a legjobban keresni? Ja és szerintetek melyik a legkeresettebb szakma? A szakmák: banki ügyintéző, ékszerbecsüs, masszőr, logisztikai ügyintéző, műköröm építő. Írhattok szakmákat magatoktól is. Előre is köszönöm!
2011. márc. 30. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a banki, logisztikai ügyintéző és műkörmös elég tucat szakma, többségében jó kapcsolatokkal vagy jó anyagi háttérrel juthatsz valamire.

A masszőr elég jól kifizetődő, aki igénybe veszi a szolgáltatásaidat, az többnyire pénzes, az ékszerbecsüs szerintem szintén jól fizetett szakma, de nem lehet egyszerű kitanulni.


Szerintem a legjobban keresett szakmám mindenképpen műszaki, természettudományi, informatikai, nyelvi irányúak, persze van ezeken kívül egyéb jól fizető szakma is, csak sokkal nehezebb érvényesülni..

2011. márc. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

ha jó szakember vagy, és tudsz magadnak ügyfeleket szerezni, jó melóhelyre bekerülni, akkor bármelyikkel jól kereshetsz.

ez csak általánosság, de eddigi tapasztalataim alapján azt látom, hogy ha az ember szereti a munkáját és talpraesett, akkor bárhol van esélye megállni a helyét.

2011. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és kifejeltettem a szakmunkát! A burkolók, asztalosok, szakácsok, stb elég jól keresnek, és mostanában egyre keresettebbek!
2011. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
49%

Orvos.Legkeresettebb,és legjobban lehet vele keresni.(idővel)

Amiket írtál,hát...Dunát lehet velük rekeszteni,legalábbis felénk biztos.

2011. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Orvos.Legkeresettebb,és legjobban lehet vele keresni.(idővel)

Nekem is ez a véleményem. Ezek közül is a szülész nőgyógyász.

2011. márc. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
villamosmérnök, gépészmérnök, építészmérnök
2011. márc. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem írni, hogy légyszi olyanokat írjatok már amihez nem kell fősulira vagy egyetemre menni. Köszi! Amúgy lány vagyok.
2011. márc. 31. 00:27
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Informatikus. Minden munkahelyen van számítógép.
2011. márc. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem lány lennél én is a szakmunkást mondanám mert hiányszakma lett,informatikus csaj elég érdekes szerintem.

Menj el ápolónak kórházba.

2011. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:58


Mér érdekes? Gimibe infó szakra jártam, és a lányok voltak többségben a szakon. Azok utánam infós egyetemre mentek tovább szinte az összes. De mind1 aztmondta olyat írjunk amihez nem kell fősuli...Amúgy az ápolóhoz is kell

Nézegesd az okj-s szakmákat, ami nőknek is jó pl kozmetikus stb, bár ezek nem sokat érnek

2011. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!