Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Légiforgalmi irányító szeretné...

Légiforgalmi irányító szeretnék lenni, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Jelenleg középiskolába járok, utána főiskolára megyek.

a Gazdaságira tervezem. Úgy tudom az nagy előny.

ECDL vizsgám, és egy emelt szintű angol nyelvvizsgám van.

Merre ezek után? Ötleteket, köszönöm szépen:))


2011. ápr. 2. 21:47
 1/10 A kérdező kommentje:
a nemem : lány, remélem ez nem gond.
2011. ápr. 2. 21:52
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Az egyetem ennel a szakmanal semmit nem szamit, max. talan kicsit komolyabban vesznek. Eloszor is irsz egy FEAST tesztet. Ha ezen elbuksz soha tobbe nem irhatsz ujat, csak talan amerika nehany allamaban. Ez a teszt talan a legfontosabb, kompetenciakat mer, tehat keszulni nem lehet ra. Ezutan var meg rad beszelgetes, pszichologia, es orvosi vizsgalat. kb. 15 evente keresnek legiiranyitokat, iden pont keresnek jovo evben mar nem biztos. Ha van meg kerdes irj, orulok, hogy segithettem.
2011. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi előző, de wiki szerint a teszt két év után megismételhető.
2011. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem ismetelheto meg, aki mozog ilyen korokben pontosan tudja ezt. Nem wikibol tajekozodtam.
2011. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos neki tökmindegy, 20 éves koráig nem jelentkezhet.
2011. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megismételhető két év múlva Maastrichtban.
2011. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Meg nem bántásból, de tavaly is volt tanfolyam úgy tudom azelőtt is.. Szóval azért ez a 15évente ez túlzás.
2011. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy mostanában nagyon toborozzák őket. Nem is jelentkeznek túl sokan, és csak 1-2 ember felel meg a követelményeknek... Nekem azt mondták még sokan az oktatás közben is kipotyognak, nem bírják a stresszt stb.
2011. ápr. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, itt megtudsz mindent:

[link]

2011. ápr. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8%
Elso vagyok, szeretem az okoskodo embereket...a 15 evente nem tulzas, most epp toborozzak oket, mert sok megy nyugdijba. Minden evben azonban nem mennek nyugdijba. Az elkovetkezendo 1-3 evben meg valoszinuleg fognak keresni, utana nem. Nem allitok olyasmit amit nem tudok, informacioim eleg biztosak.
2011. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!