Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes a gazd. Men. és a...

Érdemes a gazd. Men. és a ker. Marketing szakot együtt végezni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindkettő divatszaknak számít, de én tényleg ezt akarom csinálni, máshogy nem tudom elképzelni az életemet. A kérdés az lenne, hogy lehetséges lenne-e a két szakot együtt elvégezni? Gondolom nagyobb értéke van a két diplomának együt.. viszont nem lenne túl sok a kettő egyszerre? Nem igazán tudom milyen nehézségű a két szak mivel egyikre sem jártam.. szerintetek ez a kettő jó választás lenne együtt ?


BGF-ban gondolkodom.


2011. ápr. 3. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb megoldás az, ha beiratkozol az egyikre, bejársz, tanulsz, és majd meglátod hogy bírnál-e mellette egy másikat. Ha igen, akkor jelentkezel, és szeptembertől arra is jársz. Nappalin nem biztos hogy megoldható mindkét szakot vinni, vagy legalábbis nehéz, ha felvettek az egyik szakra, utána tudsz érdeklődni a másik szak óráinak, órarendjének, stb, hogy össze tudnád e nappalin egyeztetni a kettőt!
2011. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!