Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek előnnyel jár- e...

Szerintetek előnnyel jár- e vagy hátrányom származna belőle , ha a Képzési Szándéknyilatkozat arra kérdésre hogy rámaszármazásúakhoz tartozom-e vagy nem igennel válaszolok?

Figyelt kérdés
Egyébként közöm nincs ehhez az etnikumhoz és elvégeztem már saját költségemen egykét tanfolyamot de most szeretném. ha támogatnának. Talán ha romának adom ki magam -amire szerintem rá jönnek, mert egyáltalán nem vagyok még fekete sem- könnyebben kapok.Tapasztaltam már, hogy a szerencsétlenek a nevüket alig bírják leírni és ápolásira mehettek + a támogatás.
2011. ápr. 15. 08:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam. Nem ráma származású hanem roma származású.
2011. ápr. 15. 08:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!