Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biológia szóbelire...

Emelt biológia szóbelire melyik könyvből lehet legjobban készülni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
mozaikos biológiakönyvek.
2011. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tankönyvből...xD

Bocsi, ezt nem hagyhattam ki! :D

2011. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem több tanárom is mondta gimiben, hogy a biológia az egyetlen olyan tantárgy amire nem lehet felkészülni tankönyvből emelt szinten. De emelt biosz szakon felkészítik rá az embert. A mozaik nem elég. Kérdezd meg a tanárod hátha tud valamit ajánlani.
2011. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, biosz szakra jártam, de a tanár sza.rt sem ért... 50 pontra feleltem. a mozaikból.
2011. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :D

második: nagyon vicces vtál :)

2011. ápr. 19. 07:22
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

emelt biológia tagozatra jártam,mi ezekből tanultunk,bár tényleg igaz,h nem lehet csak ebből felkészülni,képben kell lenni napi dolgokkal,legújabb kutatási eredményekkel,stb.

2011. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!