Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megszűnt főiskolai (BGF)...

Megszűnt főiskolai (BGF) hallgatói jogviszony után be tudom számíttatni az odáig megszerzett krediteimet?

Figyelt kérdés

HOl tudnék utánanézni ennek? Felsőoktatási törvény mikor készül el? Mikor lép hatályba? Minden attól függ, hogy a következő felvételi időszakban hová vesznek fel?


Újra felvételizés keretében szeretném beszámíttatni a krediteket, ez lehetséges? vagy elbocsátás után elveszítem a kreditjeimet is, tehát azonos szakon kezdhetek mindent előről!


Köszönöm szépen a hiteles válaszokat és hogy segítetek!


2011. ápr. 19. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

ha van lezárt, lepecsételt indexed akkor igen.

Legfeljebb különbözeti vizsgát kell tenned, de beszámítják.

(Én is ilyen helyzetben vagyok most)

2011. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miből áll a különbözeti vizsga? Köszönöm!
2011. ápr. 19. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát alapvetően azért szokták kérni mert vagy máshogyan tanultad vagy kevesebbet tanultál az adott tárgyból mint amiket ők elvárnak. A különbözeti vizsga azokból az anyagrészekből tevődik össze amiket te az adott tárgyból nem tanultál.
2011. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. :)
2011. ápr. 19. 17:47
 5/7 A kérdező kommentje:
tapasztalatokat, tanácsokat, ötleteket is szívesen meghallgatnék.
2011. ápr. 19. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
de nem lehet akármeddig beszámítani, mert bizonyos idő elteltével elévülnek az addig teljesített kreditek
2011. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló tudsz valami tanácsot mondani, hogy hol nézzek ennek utána? vagy iskola válogatja?
2011. ápr. 26. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!