Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. S Matek írásbelin...

S. O. S Matek írásbelin feltehetően megbuktam! Tovább tanulhatok? (Többi lennt. )

Figyelt kérdés

Az érdekelne, ha meg buktam matek írásblei és szóbeli se fog sikerülni... akkor szeptemberbe fel vesznek-e egy szakmára??

Ugyan abban az iskolában maradnék.


2011. máj. 3. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha előfeltétele az érettségi, akkor nem.
2011. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Érettségihez kötött a szakma? mert akkor nem
2011. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy megbuktál. 10% 5 pont. Szóbelin meg olyanokat kérdeznek majd, mi a m és dm kzött a váltószám. Tesóm is így járt xD
2011. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.


Utolsónak : jó lenne ha az lennee. :D

Azt vágoom.


Elvileg NEM ÉRETTSÉGIHEZ kötöttnek említette az ügyintéző tanár... de azt mondta hogy majd akkor ir fel ha az írásbelin túl vagyok... és megnézi mien.. hogy ez alatt mit értett... nem tudom. :D

2011. máj. 3. 15:03
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

A matek az egyetlen érettségi melynek hiányában is kiadják az érettségi bizonyítványt ezáltal akár egyetemre is mehet az illető (feltéve, hogy a matek nem felvételi tárgy).

Ellenben a teljes érettségi elveszik, ha a következő májusi érettségi alkalmával is megbukik az illető (még az októberin is megbukhat), tehát az iskolát is ott kell hagynia ahol továbbtanul.

2011. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ellenben a teljes érettségi elveszik, ha a következő májusi érettségi alkalmával is megbukik az illető (még az októberin is megbukhat), tehát az iskolát is ott kell hagynia ahol továbbtanul


Ezt kifejtenéd bővebben. :P Köszi am h irtál.


Annyit vágok, hogy felvesznek és ha októberben sikerül akkor maradhatook tovább. :)

2011. máj. 3. 15:09
 7/17 anonim ***** válasza:
15:04-es: Ezt meg honnan veszed? Ilyen nincs. Legfeljebb tanúsítványt kapsz a sikeres vizsgatárgyakról.
2011. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Valaki érdeklődjön már, mert nagyon fontos lenne. :$

THX

2011. máj. 3. 15:42
 9/17 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudjuk, hogy milyen képzésben akarsz részt venni, addig hova érdeklődjünk?
2011. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

15:04 válasza szimpla baromság, vagy elnézte a naptárat, és azt hiszi, ápr. elseje van.


Ha elérted a 10%-ot, de a húszat nem, akkor szóbeli. Ha nem érted el a 10%-ot, akkor bukta, szept. 5-ig jelentkezhetsz javítóérettségire.

2011. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!