Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezőre hogyan jelentkezhet...

Levelezőre hogyan jelentkezhetek át nappaliról?

Figyelt kérdés
Nappali szakokat jelöltem be a felvételin, de közben adódott egy munkalehetőség amit nem akarok kihagyni. Levelezőn tanulva menne mindkettő, a meló és a suli is. Lehetséges az hogy a nappali szakról átmenjek levelezőre? pl munkaügy nappalit jelöltem, felvesznek rá és átmehetek rögtön levelezőre? egyáltalán lehet iylet csinálni vhogy?
2011. máj. 5. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk lehetne, nagyobb egyetemen abszolút nem biztos. Fel kéne hívni az iskolát amint felvesznek, és megérdeklődni, hogy lehetőség van-e erre. Mivel én egy kis létszámú fősulira járok, nálunk elég nagy az átjárhatóság/szabadság, szerintem megoldanák, azonban ez szerintem többnyire iskolától és indoktól függ.
2011. máj. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, kérdezd meg az adott iskola tanulmányi osztályán. Van ahol át lehet menni, de akkor költségtérítéses leszel, vagy van ahol egyáltalán nem, hanem újra kell felvételizned, csak akkor levelezőre.
2011. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!