Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a "legerősebb" mérnökké...

Melyik a "legerősebb" mérnökképző egyetem Magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 15:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg azok irigykednek, akik nem kerültek be, nem a bme-sek sznobok:)
2011. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

21:49

Meg se akartam jelölni, nemhogy bekerülni. Így utólag nagyon nem bántam meg.

Mellesleg még egy bizonyíték a sznobságra.

2011. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%
21:51: Én nem oda járok:) De úgy gondolom, hogy mérnökképzésben a BME a legjobb, nem véletlenül van neve.. Belőled meg süt az ellenségesség, hidd csak azt, hogy a te egyetemed jobb, mint a BME, a munkaadók nem fogják
2011. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Te minek tanulsz? Csak úgy kíváncsiságból.
2011. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Orvosnak
2011. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
És miért gondolod azt, hogy a bme-n keményebb képzés folyik? Az elte is neves egyetem, mégis menekül vissza tőlünk egy srác oda, mert nem bírja itt.
2011. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy keményebb képzés folyik ott, mint bárhol máshol, csak az előadók és a felszereltség változik. (Bár mikor anno nyílt napon voltam (VBK) eléggé le volt pukkanva a CH, de ettől még a felszereltsége jó volt) Na meg a tanulók, mert bár minden természettudományos ágon elég alacsony a ponthatár, de mivel a bme A Műegyetem ezért oda jelentkeznek a legtöbben első helyre, ott a legmagasabb a ponthatár. Ez egyfajta előzetes szűrést ad, persze nem 100%.

Azt pedig nem tudtam, hogy az eltén lehet bármilyen mérnöknek tanulni, nálam az ELTE nem volt opció, csak az SE és a BME, szóval nem is nagyon néztem utána:)

2011. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem is van olyan ismerősöm (kettő is), aki bár megjelölhette volna a bme-t első helyre mégsem tette; az egyikük el akart menni pestről, ezért a miskolci egyetemen jelölte meg uazt a szakot, a másik pedig csak simán azt mondta, hogy a nyílt nap után nem volt neki szimpatikus az egyetem.

Nekem meg kell valljam, hogy nagyon is az volt, kicsit vérzett is a szívem, hogy ott nincs ÁOK :)

2011. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ő térképsz informatikusról jött át.
2011. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"A sznobság viszont itt lett bizonyítva."

Szerintem neked alapvető problémáid vannak a "bizonyítás" kifejezéssel. És egyébként is, kb. negyedszerre írod be, hogy a BME-sek sznobok. Nem gondolod, hogy ez unalmas?

Aki el van telve magától, mert a BME-re jár, az szerintem sincs rendben. De te meg el vagy telve magadtól, mert NEM a BME-re jársz, szóval leginkább te vagy a sznob.

2011. máj. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!