Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakácsank tanulok 3évesen...

Szakácsank tanulok 3évesen vagyok és elég rosszul állok ételkészitési ismeretekből a szakma érdekel csak a elméleti tanár olyan "hanyag" meg gyorsan beszél és nem lehet le írni a fogalmakat meg recepteket ami nincs benne a könyvben. Tippek?

Figyelt kérdés
tudtok-e olyan oldalakat vagy tippeket adni ami ilyen szakácsoknak szól? hogy például a montirozás legirozás mit jelentenek!
2011. máj. 8. 16:53
 1/2 anonim válasza:
próbáld meg azt, hogy az órán odafigyelsz, mindig előtted van egy jegyzet füzet és csak kulcsszavakat írsz le.. például ezeket a szavakat, amiket ide is írtál, hogy nem tudod mit jelentenek. azután menj haza, és ha odafigyeltél a vázlatod ki tudod egészíteni, a lényeg a koncentráción van. a szavaknak pedig a jelentését nézd meg a idegen-szavak.hu-n :) (én itt mind a 2 szó jelentését megtaláltam), vagy ha ott nincs, a google is jó segítség. sok sikert! :)
2011. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kössz
2011. máj. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!