Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orosz szak. Éredemes? (többi...

Orosz szak. Éredemes? (többi lent)

Figyelt kérdés

Történelem és nyelvészet érdekel, de az irodalom nem igazán. Azért azt nem mondom, hogy utálom... de annyira nem hoz lázba. Ez baj? Mennyire dominál az irodalom a nyelvszakokon?

Orosz mellé választanék egy másik nyelvet (angolt vagy egy másik szláv nyelvet, horvátot vagy lengyelt) .. lenne vele munkám? Tanárként, fordító/tolmácsként?

Van ezekre a nyelvekre kereslet?


2011. máj. 15. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
van rá kereslet, sok területen helyezkedhetsz el vele, főleg a ritkább nyelvjárásokkal. sok nyelvszakos ismerősöm van, habár én bioszos vagyok, de ők mind biztatják azokat, akik valami szláv nyelvet választanak, vagy oroszt. szerintem hajrá neked :)
2011. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én idegenvezető vagyok, Főleg oroszokkal járom az országot. Kis sem látszom a munkából annyian jönnek Magyarországra.
2011. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!