Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek közül melyiket érné meg...

Ezek közül melyiket érné meg szerintetek tanulni, és főiskolán, vagy okj-s képzésen? Melyik könnyebb, melyik nehezebb? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

pénzügyi-számviteli ügyintéző

jogi asszisztens

gyógyszertári asszisztens

fogtechnikus


Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni, és melyik keres jobban?


2011. máj. 16. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első kettőről nem tudok semmit, tucatpapírnak tűnik elsőre, mert rengeteg helyen hirdetnek ilyen tanfolyamokat.


A négy közül én a gyógyszertári asszisztenst választanám, mert szeretem a kémiát.


A fogtechnikus állítólag elég jól keres. De gondolom, vállalkozást kell indítania.

2011. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a sok asszisztens meg ügyintéző nagyon jól hangzó szakok, de semmit nem tudsz majd vele kezdeni...

Talán még a fogtechnikusi, ami esetleg jó választás lehet, szerintem nem feltétlenül kell saját vállalkozás hozzá, egy átlag fogorvos, aki csinál mondjuk protézist, ahhoz is tudsz menni ezzel dolgozni, gondolom, de nem vagyok annyira otthon a témában.

2011. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!