Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolai kollégiumban...

Középiskolai kollégiumban hogy vannak ezek?

Figyelt kérdés

Általánosságban kérdezem....

Mettől meddig van kimenő???

Tanulószoba ???

Takarítás ?

stb..


2011. máj. 18. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy ha elmúltam 18, akkor gyakorlatilag bármeddig kérhettem kimenőt, viszont, ha mondjuk éjfélig kértem, akkor addigra vissza is kellett érnem. Amíg nem múltam el 18, addig anyumnak kellett betelefonálnia, hogy igen mehet a gyerek, de 11-re legyen is ott.

Sajnos a tanulószoba az nagyon kicsi volt, viszont a folyosókon direkt rendeztek be tanuló sarkokat. Takarítás meg nem volt sajnos rendszeres és általában előtte nekünk kellett szépen összepakolni, hogy a takarítónő, aki különben ezért kapja a fizetését, minél kevesebbet csináljon. Neki max csak felmosnia kellett...

2011. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!