Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az bp-i...

Mi a véleményetek az bp-i Athéné alkalmazott grafikus-i szakáról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 02:44
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
szar a színvonal. és később sokat kell perkálni mindenféle hülyeségre (3000-5000 ftos csőtoll, amit egy feladathoz használsz, aztán kitörölheted vele) de ez attól függ mennyi pénzed van, meg mik az elvárásaid. a tanároknak van tudása, de szerintem taníthatnának többet! ez amúgy az egész athénére igaz, minden szakról hallottam panaszt. utána meg jönnek az elvárások, amikre nem vagy megfelelően felkészítve. fontos órák maradnak sorra el, és erről akkor szerzel tudomást, ha már többórás utazással bevonszoltad magad. a termek pedig nem erre a célra lettek kitalálva, sokszor alig lehet elférni, de pláne nem látsz semmit abból amit rajzolnod kéne, mert hatan lógnak bele. ja a legjobb, hogy egyszer az egyik tanár totál részegen jött be tanítani!! amúgy kb 3 tanárod lesz összvissz. én személy szerint semmi jót nem tudok mondani, de vannak osztálytársaim akik bírják a helyet... messze kerüld el!
2011. máj. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz a valaszt...most eléggé elgondolkodtattál :O nem tudnál valamilyen sulit ajanlani ahol ilyan v hasonlo szak van es jobb szinvonalon..es kell erte fizetni?:S elvileg nekem inygen lenne a szakma,mert elsö lenne és 20vagyok...de nem lepödök meg,h minden sz.rral lehuznak...:S
2011. máj. 22. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
hát annyit tudok, hogy a rákóczi téren van egy suli, oda sokan járnak, meg ami még kifejezetten ilyen suli, az az illatos úton van. ilyen helyekre érdemesebb menni, mert itt tényleg foglalkoznak az emberrel. az athénében van száz szak, de mind csak haszonszerzés céljából, legalábbis nagyon ilyen szaga van. keress rá, amiket mondtam, a nevüket pontosan nem tudom
2011. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
helyedben a számalkba mennék! én oda járok alkalmazott grafikára, és van rendesen elvárás. van rendes tanítás. a termek szuperek, felújítottak. a legjobb cuccokat használják és a tanárok nagyon sokat foglalkoznak a diákokkal ha látják az igyekezeted. szerintem se menj az athenebe. ne azt nézd h barátnőd vagy haverod hova megy, figyeld azt mi akarsz lenni 2 év után. csináld meg amit tudsz és legjobban a számalk ami kihozza belőled aki vagy.
2011. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ajaj pedig én is oda készülök...az athénébe,kérdező ha te is még ennél a sulinál maradsz jelentkezhetnél:D vagy írhatnál valamit mit tudsz hova lehetne még jelentkezni.
2011. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
athénébe semmiféleképpen ne jelentkezz,mert voltam felvételizni a számalk-on...holnap derül ki,h felvettek e..nagyon nehéz volt a felvételi amúgy:S de megéri,mert iszonyat igényes a suli,normálisak a tanárok...és többen jöttek el athénéböl elsö évük után,h mekkora sz.r,részegen tartott órát a tanár,alig rajzoltak..egy év alatt kb 5-6rajz..és ennyi:S
2011. jún. 30. 23:46
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ez gáz...és mik voltak a számalkos felvételin?az a helyzet h csak ebbe a suliba jelentkeztem...és féltem a nehéz felvételiktől többek között ezért nem mertem bevállalni más helyet.A számalkban lesz még beiratkozás gondolom?
2011. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!