Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elektronikusan jelentkeztem....

Elektronikusan jelentkeztem. Beírtam az utolsó előtti tanév jegyeit. Viszont most az az ablak már nem jött elő, így csak feltölteni tudtam a bizonyítvány másolatot. Ez így jó?

Figyelt kérdés

Szóval míg a papíron van hely mind a 2 évnek, az normális, hogy itt csak az utolsó előttit tudtam beírni, és az utolsót nem kérte sehol.

A bizonyítványból gondolom megtalálják. De másnak is így volt?


2011. jún. 2. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mi??? hova kell beírni a jegyeket? én is így jelentkeztem én annyit csináltam, hogy feltöltöttem mindkét év évvégi bizi fénymásolatát
2011. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát még február előtt mikor jelentkezni kellett ki kellett választani, az 5. tantárgyat... És a jegyeket is be kellett írni nem? Lehet már nem emlékszem jól, de akkor szerintem így jó. Mert én is csak feltöltöttem.
2011. jún. 2. 12:42
 3/15 anonim ***** válasza:
de lehet, már énsem emlékszem :D de am jah sztem nem kell. te is úgy csináltad, hogy középiskolai bizonyítvány és oda töltötted fel ugye?
2011. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, úgy:) Már fel is van dolgozva mind a 3 év, szal tuti jó így, mert másképp visszajelzik, hogy hibás valami. Csak kicsit megijedtem, mert akik papiron jelentkeznek, azoknak ki kell tölteni valami kérvényt, és oda be kell írni a jegyeket, a másolat mellé.

Egyébként hova jelentkezel?

2011. jún. 2. 12:49
 5/15 anonim ***** válasza:
3 év?? nem 2? a 11. évvégi, meg 12 évvégi, nem? és te mikor töltötted fel? én tegnapelőtt, az enyém még feldolgozás alatt van:)Én Egerbe:) te?
2011. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

de 2. csak nekem infó az 5. tantárgy, és azt 10.ben, meg 11.ben tanultam:)

Debrecen:) Van elég pontod?:) Mit gondolsz milyenek lesznek idén a ponthatárok?

2011. jún. 2. 12:55
 7/15 anonim ***** válasza:
jah értem :) húh hirtelen megijedtem :D hát így írásbeli alapján felvin kiszámoltam, ha a szóbelivel kb tartom a százalékot akkor olyan 390-400 körül leszek. az meg jólenne, mert tavaly 356 volt ahová jelentkeztem:) és neked úgy kb?:) én is jelentkeztem Debrecenbe 2. helyen, de ha Egerbe nem vesznek fel akkor énsztem Debrecenbe sem. amúgy én azt hallottam, hogy átlagban emelkednek a ponthatárok valószínű, de nem sokat :)
2011. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem 421 lesz, 4 helyet jelöltem:) az 1.re pont annyi volt tavaly a ponthatár, mint amennyi nekem lesz:) szóval reménykedek, hogy legalább stagnál, ha nem csökken:) csak ne emelkedjen:) 2. nak is Debrecent jelöltem oda tavaly elég volt 390 szóval sztem , az biztos:)de még reménykedek az 1.ben, mert idén kevesebben jelentkeztek, szóval hátha csökken.
2011. jún. 2. 13:05
 9/15 anonim ***** válasza:
hűha, és ezt a 421et csak írásbeli eredményekkel számoltad? mert ugye ha nagyon jól szóbelizel, akkor még ha emelkedik a ponthatár akkor is van esélyed.:)
2011. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem nemm:) A szóbeli könnyű:) A törit meg az angolt viszem, abból tuti, hogy max pontos szóbelim lesz:) mert készülök rendesen:) a többi meg nem számít:)
2011. jún. 2. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!