Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lenne érdemes történelmet...

Hol lenne érdemes történelmet tanulnom?

Figyelt kérdés
Üdv, történelemtanári pályára készülök, és erről szeretnék megtudni dolgokat, reménykedem, hogy van valaki aki már végigjárta ezt, és tud segíteni.
2011. jún. 2. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

ELTE: a legelismertebb, szakmailag a legjobb általában törinél.

Utána én a Pázmányt, vagy a PTE-t javasolnám.

2011. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most néztem az ELTE-t és nem sikerül rájönnöm, hogy mi a különbség a két történelem között. Az egyik támogatott, a másik nem. Az ugyan az? A történelem-régészetet érdemesebb választani a tanársághoz, vagy elég a sima?
2011. jún. 3. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Huh hát látom nem nagyon vagy tisztában a felsőoktatással:D A szakok 90%-át meghirdetik államilag támogatottan és költségtérítésesen. De amúgy nincs különbség.


Hát akkor akarjál régészetet tanulni, ha régész akarsz lenni, vagy egy múzeumban akarsz elhelyezkedni, tanárnak sztem fölösleges. Inkább valami más minort válassz, hiszen tanár csak két tantárggyal lehetsz, csak simán törivel nem. Gondolkodj azon is hogy mi lenne az a másik tantárgy ami érdekelne.

2011. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!