Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell tennem ahhoz hogy...

Mit kell tennem ahhoz hogy erdész legyek? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Tehát az az igazi erdész aki zöld autóval jár ki reggel az erdőbe terep ruházatba ... :) értitek :)


Most vagyok 16 éves érettségin vagyok egy infos osztályba csak az érettségi miatt az informatika messze nem érdekel(tudom ez hülyeség de meg vannak az okai) és ha leteszem az érettségit utána hova kell mennem? és egészen pontosan mi 1 erdész feladta? Köszi ha segítesz :)


2011. jún. 5. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Erdészeti egyetem, Sopron..
2011. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erdőmérnöknek tanulj, sokkal többet keres, mint egy sima erdész. Meghatározza honnan mennyi és milyen fát kell kitermelni, illetve mi mehet a helyére.

Jó sok biológia van, ezért érdemes abból érettségizni.

2011. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!