Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Még semmit nem tanultam. és 1...

Még semmit nem tanultam. és 1 hét múlva szóbeli érettségi! Holnaptól kemény tanulás. Ti, hogy álltok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag detto, bár azt nem állítom, hogy teljes homály :D Pár dolgot már tudok :) felesleges előre tanulnom, úgyis gyors kiröppen a fejemből :D meg, ha kézhez kaptam a tételemet, úgyis csak arra az egyre fogok koncentrálni, a többi már abban a pillanatban el is felejtődik
2011. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is így vok vele,h ha már több hete megtanultam volna mára semmit nem tudnék.. de félek,hogy 1 hét alatt úgy se tudom megtanulni!
2011. jún. 8. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem 2 hét múlva lesz és ma megtanultam egy nyelvtan tételt xDDD azér haladok xDDD
2011. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit nyugtató, nem csak én állok így a hülye tételekkel.

Mondjuk tavaly kis érettségire a felét már megtanultam, szóval nem lesz gond, 2 hét rengeteg...:P

2011. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 22-én lesz, s töriből tudok 4 tételt, nyelvtanból 3-t, bioszból meg kb. 8-at. De még hátravan töriből 20, nyelvtanból 17, irodalomból 20 (a tételek még meg sincsenek), bioszból 12, plusz a 17 oldal projektmunkám:/ Jah és rohadt lassan tudok tanulni, főleg a törit meg a magyart, mert rühellem őket. Meg amiket megtanultam is elfelejtettem
2011. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14-15 lesz, csak töri és magyar, összesen 60 tétel, egyet sem tudok. Nem izgulok túlságosan, nem ezek kellenek a továbbtanuláshoz, de persze nem fogok egyikből sem 80% alatt végezni...
2011. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hihi :)) -- [link]


amúgy nekem 63 van 23.-áig, már ma 5öt bevágtam, de elég jól emlékszem, nem parálok, menni fog, és Neked is, bőven elég ez, középszinten nem vészesek a tételek.


mondjuk én a héten emelteztem és az elmúlt hetekben csak arra tanultam 30 tételt, ezért nem is tudtam volna neki állni előbb, de te se aggódj, mert ha évközben tanultad könnyebben vissza fog jönni, mint hinnéd ;) sok sikert mindenkinek!

2011. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne cinkel, én úgy mentem két éve szóbelizni, hogy magyarból meg töriből még a tételsort se tudtam. nemhogy abból bármit is kidolgozni. én csak a kémiára készültem, mivel az kellett a továbbtanulásomhoz (meg a matek, de abból úgysincs szóbeli közép szinten).
2011. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!