Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a gyógyszeré...

Mi a véleményetek a gyógyszerészetről?

Figyelt kérdés

Szeretnék sok mindent tudni róla. Milyen nehéz bekerülni és bennmaradni? Vannak buktató tantárgyak? Véleményeket kérek!

Most csak ennyi kérdés jutott eszembe. Várom a tartalmas válaszokat, főleg azoktól, akik gyógyszerésznek tanulnak!


2011. jún. 10. 19:19
 1/3 TOMAtm válasza:

nos én nem annak tanulok,de a tesóm azt végezte el és most egy szállodában dolgozik mert 3szor annyit keres mint gyógyszerészként.

ha én tanultam volna gyógyszerésznek,most gennyesre keresném magam a feketepiacon terjedő hamis szteroidok miatt.nálam legalább normális hatóanyagtartalmút lehetne kapni(nem ügy kikeverni,de mégsem mernék belevágni szakmai tudás nélkül).

2011. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából a vegyészmérnöki képzéshez hasonló. Tehát nem büfészak, viszont a mérnöki képzések közül az a legkönnyebb.


Mondjuk ha túl tudod magad tenni az elvi problémákon (ha nem lennének beteg emberek akkor senki nem venne gyógyszert => a gyógyszerészetnek érdeke, hogy legyenek beteg emberek), akkor mindenképpen jól kereshetsz vele. Amerikában a hadiipar után a gyógyszeriparban forog a legtöbb pénz.

2011. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengeteget kell számolni,mindenféle mértékegységgel,még kutyagumival is...Ahhoz képest nem keresnek túl sokat,h mennyit kell tanulni.
2011. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!