Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 20 évesen ott hagytam a...

Ha 20 évesen ott hagytam a közép iskolát de még nincs meg a 12. évem akkor visszamehetek nappali tagozatra vagy csak estire? (21 vagyok)

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszamehetsz nappalira, de mivel már nem vagy tanköteles, az iskola saját egyéni elbírálása alapján vehet fel téged. Tehát ha azt mondja, hogy nem vesz fel, akkor nincs fellebbezési lehetőséged. Én inkább estire mennék, az biztosabb.
2009. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

elméletileg 22 éves korodig tanulhatsz nappalin,ezzel a szüleid dolgát is megkönnyted mert ha nappalin tanulsz akkor kapnak családi pótlékot.

De ahogy elöttem irták nem vagy tanköteles,ezért a suli dönt. De sztem fevennének,mert a suli is pénzt kap uttánad

2009. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Esti tagozaton 23 éves korig jár a családi pótlék úgy tudom
2009. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!