Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-Gyógypedagógia levelezőn,...

ELTE-Gyógypedagógia levelezőn, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Debreceni Egyetemre járok, itt még van 2 évem hátra, de szeretném közben elkezdeni a gyógypedagógiát. Ha valaki tud bármilyen tanácsot adni szívesen várom!
2011. jún. 15. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nappalis vagyok, de azért némileg belelátok a levelezőbe is. :) A szak jó, a tanárok jók, a hangulat, társaság nagyon jó. :)


Ha másik szak mellett csinálod, még talán teljesíthető is, munka mellett nagyon necces, mert a sok gyakorlat miatt 2 hétig is eltarthat egy-egy konzultáció, amit azért kevés munkaadó tolerál..


Ha kérdésed van a szakról, tedd fel bátran :)

2011. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat! Igazából rengeteg kérdésem lenne :) Még egyenlőre ott tartok, hogy merjek-e belevágni, mert nagyon szeretném.
2011. jún. 15. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is jelentkeztem, és vacillálok, hogy merjem-e másik szak mellett. Húzós:S
2011. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg húzós, főleg az orvostudományi és a pszichológia modulok. De tanulható. Csak sok időt elvesz még levelezőn is maga a képzés.
2011. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár közeli ismerősöm járt oda. Azt láttam, hogy állandóan panaszkodtak arra, hogy mennyire nincs információáramlás, mennyire nehéz 1-1 kurzus (pár bukás volt, statisztikából óriási). Végeredményben azonban elvégezték a megadott idő alatt, nem is borzalmasan gyenge eredménnyel. Aki ismeri az ELTE nappali képzéseit az tudja, hogy ennek mekkora értéke van (megadott idő alatt normális jeggyel végezni...).

Ebből arra következtetek, hogy önmagában elvégezhető, de sokat kell küszködni és nem sok jót lehet várni a tanárok többségétől, legalábbis információk mennyiségében és minőségében.

2011. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hű hát köszönöm a válaszokat! :)

Az orvostudományi részekkel nekem nem hiszem, hogy gondom lesz, mert most ezt tanulom :) De hát mint minden más az életben, ez sem könnyű.

Szerintem belevágok majd, aztán lesz valami...

Ha eszetekbe jut még valami információ, szívesen várom!

2011. jún. 16. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!