Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akinek 5-ös lett az infó...

Akinek 5-ös lett az infó közép érettségi az jogosult ecdl papírra is?

Figyelt kérdés
ha igen,pontosan hogy van ennek a menete?
2011. jún. 17. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen, 80%-tól jár.. de elfelejtettem már hogy volt:D
2011. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Jogosult. Be kell fizetni asszem 5K-t aa aaa izékére, magára az ECDL-vizsgára, a modulokat nem kell perkálni. És megkapod.

Viszont elmehetsz a ****ba, nekem 78%os lett :'D

(grat amxD)

2011. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hú, erről fogalmam sem volt, hogy ilyen van...látszik, milyen jól vagyunk tájékoztatva a suliban...

Nekem 69%-os lett amúgy, de még van a szóbeli hátra ;D

2011. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha ötös lett az érettségid, bízom benne, hogy megtalalod a dolgok menetét az ecdl.hu oldalon. egyébként igen, kb ötezer forintot be kell fizetni és jogosult vagy rá.
2011. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves 20:04! Teneked nagyon sok minden másról sincs fogalmad, és ez nem biztos, hogy az iskola hibája.

Egyebek között arról sincs, hogy 69%-os gyakorlatival már esélyed sincs a 80%-os végeredményre, vagyis az ötösre. Egyszerű számolás kérdése, hogy minimum 75%-os gyakorlati vizsga kell a 80%-os végeredményhez.


Az iskolád nyilván tájékoztatott az ötös eléréséhez szükséges informatikai ismeretekről, valamint az egyszerű számolások elvégzéshez szükséges számtani ismeretekről is. Azt se tudod, az se az ő hibájuk. Könnyen lehet, hogy az ECDL-vizsgalehetőségről is tájékoztattak, csak arra se emlékszel. De minek is hiányolod, ha úgysem tudsz ötösre levizsgázni, és nem élhetsz a lehetőséggel?

2011. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kedves 20:15-ös! Te neked túl élénk a fantáziád, olyanokat látsz bele az írásomba, ami nem egyértelmű.


Természetesen tisztában vagyok vele, hogy esélyem sincs az ötösre, csak azért írtam le az eredményem mellé, hogy még van szóbeli, mert ez a 69% még ugye nem a teljes.


Tájékoztatni tájékoztattak, mármint adtak próbafeladatokat, aztán vagy meg tudom csinálni, vagy nem, tanítani csesztek normálisan. A matekos ismereteim is köszönik, jól vannak, de lásd kicsit följebb. ECDL vizsgalehetőségek is vannak a suliban, de nem tartottam fontosnak lerakni, végül is csak arra jó, hogy beleírhatnám az önéletrajzomba, hogy van olyanom is, míg az infóérettségivel még kivégeztem egy érettségi tantárgyat(plusz érettségiztem angolból is). Amit írtam, az tényleg azt jelenti, ami, azaz az iskolában csesztek elmondani, hogy "ha megvan a 80%, akkor kapsz ECDL-t is".

2011. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy az ECDL tényleg az önéletrajzba jó. Másfelől meg az iskolának nem is feladata mindenféle kereskedelmi cégek tevékenységéről tájékoztatni a tanulókat. Az ECDL-nek semmi köze a közoktatás rendszeréhez. Éppenséggel elmondhatják, de ha nem mondják, az sem hiba.
2011. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ezt nekem kell elintéznem vagy kell hozzá az infó tanár is?
2011. jún. 17. 20:40
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. jún. 17. 20:40
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem az iskola dolga erről tájékoztatni, h van iyeln. MI KÖZE LENNE ENNEK AZ ISKOLÁHOZ? semmi -.-"

Kérdezőnek: nem kell hozzá az infó tanár, minek?

2011. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!