Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőfokú felvételinél mi...

Felsőfokú felvételinél mi számít hátrányos helyzetünek?

Figyelt kérdés
Hali. Az lenne a kérdésem hogy ha valaki kisebbséginek valja magát, akkor ő azért kap plusz pontot??? mert ha igen akkor megjátszom.
2011. jún. 21. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Köze nincs a kisebbséghez.

2011. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A közhiedelemmel ellentétben nem arról van szó, hogy aki bekeni cipőboksszal az arcát és fennen hirdeti, hogy valamely kisebbséghez tartozik, az erre pluszpontot kap. Pluszpontot a "minősített" hátrányos vagy halmozottan hátrányos helyzetű jelentkező kap, vagyis az, akinek van papírja is az önkormányzattól arról, hogy 2H-s vagy 3H-s. Ez, ha jól tudom, egy határozat, de mivel még nem volt ilyenem, nem ismerem pontosan, hogy hívják a papírt, amivel igazolni kell.
2011. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre szerintem sem kapsz.Pl.osztálytársam kapott,mert az amyja már régen megözvegyült és volt 3 vagy még több tesója.De hogy ezt mivel igazolta,passz...
2011. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó ezt én vágom csak nekem 1 csomó mindenki azt mondja hogy arra jár pont, és rendes hivatalos papírt tudnék szerezni, valami megyei pecséttel együtt, de akkor szart nem ér és felesleges cigónak vallanom magam
2011. jún. 21. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
De nem érted, hogy nincs köze a cigánysághoz?
2011. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A cigány nem kap plusz pontot azért, mert cigány. A cigányt elhajtják, mert nem egyetemre való. Te sem vagy egyetemre/főiskolára való, ha cigánynak akarod beállítani magad... Szégyen.
2011. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!