Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elküldtétek már a továbbtanulá...

Elküldtétek már a továbbtanuláshoz szükséges érettségi/bizonyítvány másolatokaT?

Figyelt kérdés
Kerestem a Felsőoktatási tájékoztatóban hogy milyen dokumentumokat kell elküldeni és azt találtam hogy június 1. a bizonyítvány és az iskola által hitelesített törzslapmásolat benyújtási határideje, az érettségié pedig július 7. Ez igaz? Ha most beküldöm nem fogadják már el? Pontosan miket kell beküldeni? Melyik az iskola által hitelesített törzslapmásolat?
2011. jún. 23. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindent elküldtem már.

Julius 7 ig lehet. A juniusi időpont az a gyorsabb ügyintézés érdekében volt feltüntetve. Nekikigy könnyebb. De juli. 7 ig küldhetsz mindent

2011. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 skarma ***** válasza:
még nem és nem is fogom
2011. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első válaszoló!Azt szeretném megkérdezni hogy te milyen papírokat küldtél? Úgy értem hogy csak az érettségid és a bizonyítványodnak a 11,12-es másolatát vagy még valami mást is ?
2011. jún. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!