Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőrtiszti főiskola? Melyik...

Rendőrtiszti főiskola? Melyik szakot ajánljátok? Miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt amelyik téged érdekel? Ha én azt ajánlom ami engem érdekel akkor oda fogsz menni?
2011. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mivel nem vagyok tisztába a szakokkal...illetve hát tudom hogy mik vannak, de azt nem tudom hogy mivel foglalkoznak...
2011. jún. 25. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát így tuti jó rendőr elszel. :D

Főleg nyomozónak vagy ideális. :D

2011. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
egyet sem.. a barátom oda jár és csak szidja..
2011. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!Nem akarok neked itt papolni a tanulásról meg stb., de 20x-os a túljelentkezés!Belehúzni!:) :D

Leírást nem igazából adok hozzá, merthát pl. a vám és pénzügyőr szakon mit nem lehet érteni..Tehát a következőek a szakok:

Ugye van Bűnügyi igazgatási szak, itt ezeket találod:

bűnügyi szakirány

gazdaságvédelmi szakirány

pénzügyi nyomozói szakirány

És van Rendészeti szakirány, ahol ezek vannak:

biztonsági szakirány

büntetés-végrehajtási szakirány

határrendészeti szakirány

igazgatásrendészeti szakirány

katasztrófavédelmi szakirány

közlekedésrendészeti szakirány

közrendvédelmi szakirány

vám- és jövedéki igazgatási szakirány

Nyomozónak tanulok.19/L

A fizikai,pszichológiai,alkalmi vizsga már csak hab a tortán.Gimibe az összes év/félévi bizire odafigyelni, nyelvvizsga nem árt, érettségit maximálisra!:)több az esélyed.Töri,nyelv,matek,irodalom a fontosabbak.Ha bármi kérdésed van, írj!

2012. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az exem oda járt és legszívesebben ott hagyta volna az egészet csak ugye nem tehette mert szerződése volt és fizetnie kellett volna egy rakás pénzt..
2012. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!