Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová tudnék, és hová lenne...

Hová tudnék, és hová lenne értelme jelentkezni kb ilyen eredménnyel?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizek, úgy számolok, hogy matek 90, angol 85 középszint, és két nyelvvizsga, akkor az 390 pontot ad ki. Többel nem merek számolni :D Eredetileg ami érdekelt volna, az az emberi erőforrások szak, de annyi pontom nem lesz, amennyi ahhoz kéne. Nézegettem még a pénzügy és számvitel szakot (bgf 385)..


Ami konkrétan érdekelne, hogy milyen neves egyetemek vagy fősulik vannak, ahová érdemes lenne beadni a jelentkezésem (emberi erőforrások v pénzügy és számvitel szakra)!


Nagyon köszönöm a segítséget!!!


2011. jún. 30. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Neked jövőre már kötelező lesz egy felvételi tárgyból emelt szintűt tenni:) Hajrá!
2011. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A tavalyi pontszámokból kiindulva gazdasági szakokra szinte sehova nem érdemes beadni a jelentkezést 390 ponttal, pláne ha maximum számolunk ennyivel és nem minimum! :)

Egyébként ahova érdemes gazdaság szempontjából beadni az Corvinus egyértelműen, BGF, talán PTE és Szeged. Én ilyen sorrendben mondanám, esetleg BME-t is be lehet biggyeszteni, de az inkább a műszaki oldaláról híres!

2011. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: nem, nekem még nem.

Második: köszi! Akkor muszáj lesz néznem valami gyengébb irányt.. :(

2011. jún. 30. 14:57
 4/5 A kérdező kommentje:
:D Igen.
2011. jún. 30. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy kárörvendett, csak ő így tudta, és megosztotta ezt a kérdezővel. Amúgy meg nem árt tenni egy emelt szintűt, mivel jó sok plusz ponttal jár. Matekot nem ajánlanám 1 év alatt, de angolból simán fel tudsz készülni még magadtól is, csak pár könyv kell hozzá. 1 év hosszú idő. elég jó már az angol közeped, én kb maxosra írnám meg, ebből emelteztem, 92% lett. Szóval hajrá. :) Mert emelt nélkül nehéz bekerülni egy jobb helyre, kb mindenki úgy megy. Ez van.

Remélem segítettem, sok sikert! :)

2011. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!