Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így lehet? Matematikai tanár?

Így lehet? Matematikai tanár?

Figyelt kérdés
Ha matematikából a közép iskolán első éven hármasom volt de utána a többi éven ötös ( színvonalas sulin) , akkor lehetek matematikai tanár?
2011. júl. 1. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyetemen úgy is 0-ról megtanítják újra, szóval simán.
2011. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
senkit sem érdekel, hogy középiskolába milyen jegyeid voltak. az csak gyógymatek... az első valamit érő dolog az érettségi. azt azért illik 5ösre lenyomni. aztán hajrá az egyetemen. én is matek szakos vagyok tanári szakirányon.
2011. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jah, én friss diplomástól hallom, hogy felvesznek színhármas tanulókat is, a probléma az, hogy nem mindenki tudja végigcsinálni.

Igazából elég kevesen.:D

Én nem a jegyek alapján ítélnék, de te érzed, hogy van-e tehetséged a matekhoz, és ha igen, akkor hajrá.

2011. júl. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem se volt mindig 5ösöm matekból, de én mindig is szerettem,igaz nem vagyok valami nagy zseni, de a lényeg,h szeretem és úgy érzem szorgalmas és kitartó tudnék lenni. Matekra jelentkeztem, remélem felvesznek, egyelőre azon nem izgulok,h mi lesz utána. Azt mondták nyílt napon, h a szorgalom elég. Ebben bízok! :)
2011. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki sem fogja azt nézni, hogy milyen jegyed volt kilencedikben. Sokkal inkább az lesz a kérdés, hogy tanultál-e már deriválni és integrálni.
2011. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
simán, azt nem nézik sehol, hogy gimi elején milyen jegyed volt, ráadásul ha utána végig ötös, akkor azt jelenti, hogy az anyagot elsajátítottad. Matek szakra amúgy sem olyan nagy kunszt bekerülni, elég alacsonyak szoktak lenni a ponthatárok, a bennmaradás utána meg már csak rajtad múlik, de ha gimiben szinte végig 5ös voltál, és érdekel is a dolog, ezért dolgozol is vele, akkor egy tanár szakirány gond nélkül elvégezhető.
2011. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
még űűrhajós is lehetsz
2011. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!