Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Televízióműsor gyártó szakassz...

Televízióműsor gyártó szakasszisztens vagy intézményi kommunikátor? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:

hát igazándiból az intkommról tudok nyilatkozni...voltak szaktársaim egyetemen,akik erre jártak...annyi előnye van,hogy gyors képzés,tehát 2 max.3 év,és kezedbe kerül a papír...a másikról nincs tapasztalatom...


egy tény: az intkomm szakkal se lehetsz szóvivője(kommunikációs vezetője,igazgatója) egy cégnek,és szerintem ezzel a tv-s szakassszisztensi diplomával se engednek a kamera,tv közelébe.(önmagában mindkettő kevés)


mindkettő mellé kellene egy fajsúlyosabb diploma,hogy neves cégnél komoly(200.000 vagy afeletti) bérért labdába rúghass.

2011. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem ezt szánom szakmámnak, csak most idén nem vesznek fel oda ahova szerettem volna, és semmiképp nem szeretném elpunnyadni ezt az évet. Ezért tanulnék valami. Ezek legalább pluszpontot is érnének :)
2011. júl. 4. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:
egyiket se...
2011. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha ingyen van csak akkor csináld (bármelyiket)


fizetni ezért ne fizess

2011. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ingyen van xx : ) ... melyik képzédben oktatnak olyat amit majd később az élet més területén hasznosíthatok ? Am tényleg nem ezekkel akarok elhelyezkedni :P . Olvastam korábban is, hogy semmit sem érnek, de gondoltam csak tudok majd valamit hasznosítani belőle : ), ha most úgysem vesznek fel egyetemtre. Az IKO annyiben jobb, hogy pluszpont a bölcsészkaron, a másik meg érdekene is egy kicsit : ). Nem tudok dönteni :P
2011. júl. 4. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:

"Televízióműsor gyártó szakasszisztens " érdekesebbnek tűnik, az "intézményi kommunikátor" szerintem egy vicc:)


a bölcsészkart meg kerüld el!


és tanulj vmi olyat amit könnyű aprópénzre váltani...

2011. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy nem vagyok túl reálos : ( a fizikával és a matekkal lehetne valamit kezdeni, de sajna ezek nem állnak a legközelebb hozzám :P.
2011. júl. 4. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:

A matematika szerepét erősen túldimezionálják pl. a társadalomtudományok területén


De ez ne tartson vissza!


Az alábbi könyvek – abban az esetben ha jól tudsz angolul – barátságosak lesznek.


Nagyon jók!


(egy mások válaszomból copy-ztam át átfogalmazás nélkül)


Közgazdaság kapcsán ezeket

[link]

[link]


Pénzügy kapcsán pedig ezt


[link]


a

[link]

honlapon rengeteg egyéb könyvet ingyen megtalálsz


pl. az alábbiakat ajánlom:

Ethics of money production

Man, economy and state with power and market

Money bank credit and economic cycles


+ mp3-as formátumban letölthető, hangoskönyvek, előadások, videók is vannak

[link] media.aspx


a gazdasági történések kapcsán pedig az alábbi két honlapot ajánlom

[link]


(archive rész, pl. Jim Willie CB, Nadeem Walayat, Gordon t Long nagyon jó)


[link]


+ egy jó magyar nyelvű blog:

[link]


Egy nagyon jó összefoglaló mű

[link] Books/mespm.PDF


+ (részben kész) audió verzió (550 oldal az 1500-ból)

[link] media/categories/247/Man-Economy-and-State-with-Power-and-Market

2011. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!